آموزش ICDL ( آموزش Access )

توضیحات

شاید در دهه های اخیر خطیرترین و مهمترین کاری که از کامپیوتر های تجاری خواسته شده, مدیریت پایگاه داده ها (چه داده های متنی یا تصویری یا غیره) باشد.

از این رو در سال های اخیر شاهد نیاز های فراوان و ظهور محیط های مبتنی بر رابط گرافیکی بودیم. که در پی آن شاهد ظهور برنامه dBase و فروش حیرت آور آن که خبر از همین احتیاج مبرم به پایگاه داده ها می داد بودیم. در این عرصه نیز شرکت موفق و بزرگ مایکروسافت بیکار ننشست و Access را که کاستی ها و اشکالات برنامه های قبلی را برطرف نموده و کار با داده ها را به صورت فوق العاده ای راحت تر می کند را عرضه کرد. این برنامه که همراه با کار در محیط کاملا گرافیکی ویندوز حتی قابلیت نصب در شبکه و internet را نیز دارد بدون شک یک نیاز شرکت های تجاری, برنامه نویسان, طراحان صفحات وب و حتی برای اشخاص معمولی برای کنترل داده ها و اطلاعات خود بوده است.

شما همراه با آموزشگاه هفت اورنگ در این دوره آموزشی با قابلیت access آشنا شده و اگر اغراق نکرده باشیم شما را به یک شحص کاملا مجرب در این برنامه بدل خواهیم ساخت.  در این دوره ما برنامه اکسس 2007 را برای آموزش انتخاب کرده ایم که البته از لحاظ کاربردی با نسخه های دیگر این برنامه فرق چندانی با ندارد و شما می توانید با یادگیری این نسخه با ان نیز به راحتی کار کنید.

برنامه ی اکسس یکی از برنامه های موجود پک نرم افزاری آفیس( Microsoft Office )  است که برای کنترل, ساماندهی و  مدیریت پایگاه داده ایجاد شده است. این برنامه دارای قابلیت های بسیار است , مانند ایجاد صفحه ورود اطلاعات به شکل دل خواه. شما با ایجاد پایگاه داده هایتان قادر به گرفتن گزارش گاز آن ها هستید و میتوانید در میان اطلاعات خود جستجو کنید. از موارد کاربردی برنامه access, استفاده آن در قسمت حسابداری یک شرکت است و یا نگه داری اطلاعات اشخاص عضو در سایتتان و حتی نگه داری اطلاعات کارمندان (حتی عکس آن ها) و موارد بسیار متنوع دیگر اشاره کرد که بعد از ایجاد فایل هایی میتوانید آن را در شبکه در اختیار دیگران قرار داده یا بر روی آن کلید رمز گذاشته یا حتی در سطح کاربران مختلف مقدار دسترسی هر کاربر را تعیین کنید.

سرفصل

  • 57 بخش
  • 15:00:0

مدرسین

این دوره به صورت آرشیو شده به شما ارائه خواهد شد، اما در صورتی که در حین مشاهده دوره ها سوالی داشتید، می توانید سوال خود را زیر همان بخش در قسمت سوالات، مطرح کنید. مدرس مربوطه در کوتاه ترین زمان ممکن به سوالات شما پاسخ خواهد داد.