آموزش سمینار نرم افزار ها و تکنولوژی هوشمند بازاریابی و تبلیغات بخش دوم ابزار های تحقیق بازار دکتر ناصر پاشاپور

توضیحات

با توجه به افزایش هزینه استفاده از منابع در فضای رقابتی کسب و کارهای امروزی، استفاده از روش های سنتی و یا سعی و خطا در فرایندهای بازاریابی و تبلیغات، به منزله بالا بردن خطر شکست و نابودی بنگاه های اقتصادی میباشد. بنابراین استفاده از هر ابزاری که هوشمندی استفاده مناسب از منابع سازمانی، بازاریابی و تبلیغات را امکان پذیر نماید امری اجتناب ناپذیر است.
هوشمندی در بازاریابی از مفاهیم نوینی است که امروزه مورد توجه بسیاری از بنگاه های اقتصادی قرار گرفته است. مستقل از اندازه، نوع کسب و کار و صنعت،  بازاریابی هوشمند، روشی برای شناخت عملی بازار و پیش بینی رفتار مصرف کننده، کشف قوانین پنهان و خاص هر کسب و کار (business rules) و نهایتا بهینه سازی تصمیمات کلیدی بازاریابی و فروش محسوب می شود.
با توجه به این مهم این سمینار کاربردی جهت آشنایی با ابزارهای هوشمند بازاریابی و تبلیغات در ایران و جهان طراحی و برگزار می گردد.
 آقای دکتر ناصر پاشاپور نیکو مدیر عامل گروه dnaunion که گروهی از 14 شرکت‌ تخصصی در حوزه‌های بازاریابی و تبلیغات هستند، آخرین ابزارها و نرم افزارهای موجود در ایران که قابل دسترسی هستند را معرفی می نمایند. جناب پاشاپور همچنین دارای نشان عالی رهبر کارآفرین اقتصادی در صنعت تبلیغات در سال 95 و مقام مدیر برتر در حوزه تبلیغات نیز هستند.
 

سرفصل

  • 21 بخش
  • 02:30:0

مدرسین

این دوره به صورت آرشیو شده به شما ارائه خواهد شد، اما در صورتی که در حین مشاهده دوره ها سوالی داشتید، می توانید سوال خود را زیر همان بخش در قسمت سوالات، مطرح کنید. مدرس مربوطه در کوتاه ترین زمان ممکن به سوالات شما پاسخ خواهد داد.