آموزش سمینار مدیریت فروش و مذاکرات سازمانی

توضیحات

با رشد فزاینده بازارهای B2B علاقه شرکت ها به فعالیت در این بازارها رشد چشمگیری پیدا کرده است. با توجه به تخصصی بودن نیازهای مشتری های سازمانی و همچنین پیچیده بودن تصمیم گیری در این نوع مشتریان، نقش فروش و مذاکره در این بازارها حیاتی می باشد. با عنایت به این مهم، دومین سمینار تخصصی مدیریت فروش و مذاکرات سازمانی (B2B) به همراه کارگاه های تخصصی، پنل تخصصی چگونگی افزایش فروش B2B و پنل پرسش و پاسخ با بهره گیری از اساتید و مدیران بنام و با تجربه این حوزه برگزار می گردد.
 
این سمینار توسط گروه بازاریابی کسب ناب (کارگروه سابق بازاریابی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران) و با حمایت انجمن عملی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران و دانشگاه شریف، انجمن علمی مهندسی صنایع دانشگاه شریف و همچنین کمیته سخنرانی انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف برگزار می گردد.
 
با عنایت به این مهم، سمینار تخصصی فروش و مذاکرات سازمانی (B2B) به همراه کارگاه های تخصصی، پنل تخصصی چگونگی افزایش فروش B2B و پنل پرسش و پاسخ، با بهره گیری از اساتید و مدیران بنام و با تجربه این حوزه برگزار می گردد.
 
لازم به ذکر است شرکت کنندگان در این سمینار علاوه بر بهره مندی از مطالب ارزنده سخنرانان و همچنین آشنایی با ایشان و سایر علاقمندان به این حوزه، گواهینامه شرکت در سمینار و گواهینامه بین المللی ANCCP ایتالیا نیز دریافت می کنند. 
به افرادی که سمینار را از طریق وبسایت هفت اورنگ به صورت کامل مشاهده کنند، گواهی الکترونیک حضور در دوره از سوی هفت اورنگ اعطا می 
 
محورها و موضوعات مورد بحث:
 1. معرفی و تمایز فروش و مذاکرات B2B با B2C
 2. روش های افزایش فروش در بازارهای B2B
 3. نقش مهم شبکه سازی در فروش سازمانی B2B
 4.  رويكرد توسعه فروش مشتري محور (Account Base Sales Development)
 5. تکنیک های غیر قابل مذاکره کردن موضوعات و نحوه برخورد آن، در مذاکرات B2B
 6. نگرش های مختلف به اخلاق در مذاکره و فروش سازمانی
 7. مدیریت پروموشن در فروش صنعتی B2B
 8. سازماندهی و مدیریت تیم های فروش سازمانی B2B
 9. نحوه رضایت سنجی و مدیریت اعتراضات مشتریان سازمانی B2B
 10. فرآیند تصمیم خرید در یک سازمان یا شرکت
 11.  استراتژی های ورود به سازمان یا شرکت
 

سرفصل

 • 7 بخش
 • 09:20:0

مدرسین

این دوره به صورت آرشیو شده به شما ارائه خواهد شد، اما در صورتی که در حین مشاهده دوره ها سوالی داشتید، می توانید سوال خود را زیر همان بخش در قسمت سوالات، مطرح کنید. مدرس مربوطه در کوتاه ترین زمان ممکن به سوالات شما پاسخ خواهد داد.